Moskitiera rolowana na wymiar do okien i drzwi balkonowych

Moskitiera rolowana to produkt, który skutecznie zabezpiecza mieszkanie lub dom przed insektami. Dostępna szeroka paleta kolorów RAL oraz oklein sprawia, że moskitierę rolowaną można idealnie dopasować kolorystycznie do istniejącej stolarki okiennej.

Moskitiera rolowana zastosowanie:

Moskitiery rolowane mają zastosowanie w oknach, drzwiach balkonowych oraz tarasowych. Moskitiery rolowane można dostosować do wszystkich typów okien i drzwi.

Moskitiera rolowana podstawowe właściwości:

  • Produkt wykonany na wymiar
  • Elementy konstrukcyjne moskitiery rolowanej wykonane są z aluminium dzięki temu produkt jest trwały i odporny na czynniki atmosferyczne.
  • Siatka wykorzystywana przy produkcji moskitier rolowanych wykonana jest z włókna szklanego pokrytego PVC w kolorze szarym lub czarnym.
  • Moskitiery rolowane wyposażone są w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety.
  • Moskitiery rolowane występują w wersji poziomej lub pionowej. Po rozwinięciu, siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy.

System moskitiery rolowanej nie ogranicza w żadnym stopniu funkcjonalności okna. Użytkowanie moskitier rolowanych jest łatwe i komfortowe, zajmują mało miejsca i nie potrzebują powierzchni na otwarcie bądź zamknięcie moskitiery. Moskitiery rolowane z uwagi na swoją budowę mogą być montowane na zewnątrz budynku. W zależności od możliwości użytkowych oraz gabarytowych moskitiery rolowanej drzwiowej można podzielić na:

  • moskitiery rolowane pojedyncze
  • moskitiery rolowane podwójne

 

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi rodzajami moskitier:

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź nasz punkt sprzedaży we Wrocławiu.

 
724552015 R 125 detal copy

  • Moskitiera rolowana Anwis
  • mosk. 1
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
stopka
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych? Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
ul. Nabycińska 19
(lokal 210/I piętro)
53-677 Wrocław
stopka
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych?
Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
ul. Nabycińska 19
(lokal 210/I piętro)
53-677 Wrocław
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: perfekcyjneStrony.pl