Pergole tarasowe i ogrodowe na wymiar

System Pergola to efektywne, estetyczne i relatywnie tanie wykorzystanie powierzchni przed lokalem restauracyjnym lub pubem. Aluminiowa konstrukcja pokryta farbą proszkową lub dekorem drewnopodobnym daje Państwu gwarancję na wieloletnie użytkowanie, bez konieczności konserwacji konstrukcji oraz możliwość szybkiego i łatwego demontażu po sezonie, również we własnym zakresie. System Pergola nie musi być na stałe związana z podłożem dzięki zastosowaniu specjalnych gazonów lub podłogi drewnianej, która dociąża konstrukcję. Zła pogoda nie jest już problemem. Zastosowanie promienników kwarcowych Heliosa pozwoli Państwu zamienić powierzchnię przykrytą systemem Pergola w dodatkowe pomieszczenie. W porównaniu do tradycyjnych ogrzewaczy elektrycznych lub gazowych promienniki Heliosa zapewniają komfort termiczny natychmiast po włączeniu, nie wydzielają zapachów lub spalin, posiadają odporność na warunki atmosferyczne oraz są praktycznie bezobsługowe. Ponadto dzięki wysokiej wydajności (ponad 90% energii zamieniane jest na ciepło) oraz możliwości ogrzewania tylko wybranych stref promienniki Heliosa pozwalają znacznie obniżyć koszty ogrzewania. Bogate możliwości konfiguracji, doskonała cena. System oparty jest na sposobie łączenia profili za pomocą łączników i głowic z możliwością regulacji kąta pochyłu. Pergolę konfigurujecie Państwo sami poprzez wybór dachu stałego z poliwęglanem wielokomorowym i tkaniną lub dachu ruchomego z systemem Veranda. Na państwa życzenie wykonujemy zwijane ściany boczne lub frontowe ze sterowaniem ręcznym lub automatycznym. Nasz autoryzowany partner pomoże Państwu w konfiguracji i bezpłatnej wycenie systemu Pergola. Pergole występują w trzech wariantach jako:

-pergole przyścienne, w których konstrukcja dachowa jest mocowana bezpośrednio do ściany budynku;

-pergole pojedyncze, mogą być zastosowane jako element wolnostojący bądź też przylegający do ściany budynku, jednakże ze względu na naprężenia nie połączony ze ścianą;

-pergole podwójne, wolnostojące, najbardziej rozbudowane z dwuspadowym dachem.

 

 
Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź nasz punkt sprzedaży we Wrocławiu.
 
pergole wrocław 11

  • pergola_podwojna
  • pergola_pojedyncza
  • pergola_wrocław_2-2
  • pergola_wrocław_6
  • pergole_wrocław_1
  • pergole_wrocław_11
  • pergole_wrocław_2
  • pergole_wrocław_5
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
stopka
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych? Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
ul. Nabycińska 19
(lokal 210/I piętro)
53-677 Wrocław
stopka
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych?
Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
ul. Nabycińska 19
(lokal 210/I piętro)
53-677 Wrocław
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: perfekcyjneStrony.pl