Markizy do okien dachowych na wymiar

Markiza stanowi optymalne rozwiązanie jako ochrona przed nadmiernym ciepłem słonecznym, pozwalając jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chroni wnętrze przed upałem. Zapewnia również naszym oczom wizualny komfort, chroniąc je przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, co jest szczególnie ważne podczas pracy z komputerem.

 

Pionowe 01 Markiza VMZ Z Wave
Typ AMZ

Markiza wykonana jest z wytrzymałej, odpornej na czynniki atmosferyczne siatki.

Jest ona zrolowana na wałku ze sprężyną i włożona w aluminiową kasetę montowaną nad oknem.

Taka konstrukcja umożliwia łatwą obsługę markizy, a także pozwala na zastosowanie szerszego materiału, co skuteczniej zacienia wnętrze.
W komplecie z markizą znajduje się drążek o długości 80 cm. Dostępny jest również drążek ZSZ o długości 150 cm.


Pionowe 01 Markiza VMZ Z Wave
Typ AMZ Solar

Markiza zasilana z akumulatorów solarnych i sterowana za pomocą pilota.
Może być sterowana w jednym z trzech trybów: automatycznym (samoczynne rozwijanie i zwijanie markizy w zależności od stopnia nasłonecznienia), półautomatycznym (samoczynne rozwijanie, zwijanie za pomocą pilota), obsługa za pomocą dołączonego w zestawie pilota.

Markiza Solar jest zasilana z pakietu akumulatorów 15VDC zabudowanych w jej obudowie. Akumulatory są doładowywane przez panel solarny.
Markizy Solar powinny być montowane w miejscach, w których panel solarny będzie wystawiony na bezpośrednią ekspozycję słońca.

Zaleca się montaż markiz solarnych od strony południowej, zachodniej oraz wschodniej.

Montaż od północnej strony może spowodować rozładowanie baterii i brak możliwości obsługi markizy.

Dla zapewnienia poprawności działania programu automatycznego, panel solarny musi być wystawiony na bezpośrednią ekspozycję słońca przez cały czas czynnej pracy programu.


Pionowe 01 Markiza VMZ Z Wave
Typ AMZ Z-Wave

Markiza  zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 15VDC) i sterowana za pomocą pilota lub przełącznika naściennego w bezprzewodowym systemie Z-Wave.

Współpracuje z produktami elektrycznymi FAKRO wyposażonymi w system Z-Wave jak np. okno FTP-V Electro Z-Wave czy roleta ARF Z-Wave.

W szczególnych przypadkach markizą można sterować przyciskiem serwisowym umieszczonym na markizie.

Do zasilania markizy jest wymagany zasilacz 15VDC.


AMZ GRUPA I
materiał z 10% prześwitem

AMZ GRUPA II
materiał z 10% prześwitem

AMZ GRUPA III
materiał z 1% prześwitem


  • Markiza AMZ 2
  • Markiza AMZ 3
  • Markiza AMZ
  • markizy-velux-idealne-na-upaly
  • markizy-zewnetrzne-na-okna-dachowe-velux
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych? Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
Nabycińska 19,
(lokal 413A/III piętro)
53-677 Wrocław
Slider
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych?
Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
Nabycińska 19,
(lokal 413A/III piętro)
53-677 Wrocław
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
Slider

KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo,

niniejszym informujemy, że w tym bogatym w  wyzwania okresie możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie naszego zespołu. Staramy się dostosować do obecnej sytuacji i opracowywać właściwe rozwiązania.

Nasza praca, na chwilę obecną, przebiega bez zakłóceń.

Systemy informatyczne naszych Partnerów Handlowych działają stabilnie i pozwalają realizować Państwa zlecenia bez żadnych opóźnień.

Nasze biuro jest dostępne dla Państwa w dni robocze w godzinach 10:00-16:00. Wprawdzie sytuacja zmusza nas do zredukowania ilości spotkań, ale jeśli będziecie Państwo potrzebowali, stawimy się na każde spotkanie z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności, dlatego też prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Z dzisiejszego punktu widzenia nasi Dostawcy nie przewidują problemów z dostępnością towaru ani opóźnień w dostawach. Tak pozostanie o ile sytuacja będzie wracała do normy w czasie kilku tygodni.

Chcielibyśmy przejść razem z Państwem przez obecny kryzysowy okres i również w tej sytuacji udowodnić, że oferujemy dla Państwa najlepsze dostępne wsparcie. Dlatego zachęcamy do bieżącego kontaktu z nami za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie.

Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, będziemy Państwa informować.

Życzymy Państwu zdrowia i odporności oraz aby trudności trwały jak najkrócej!

Sylwia Kunicka

Kamila Piekarska