Rolety duo na wymiar

Rolety duo to nowoczesny system przesłony okiennej, którego wykonanie cechuje zastosowanie tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające. Dostępne są następujące szerokości pasów: 45 mm, 70 mm i 75 mm. Rolety duo to jeden z najnowszych produktów na rynku europejskim, który wyróżnia się doskonałą jakością wykorzystanych komponentów i niecodziennym designem. Ułożenie pasów na przemian pozwala na regulację ilości wpadającego światła, stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Dzięki roletom duo mogą Państwo za jednym pociągnięciem łańcuszka lub naciśnięciem pilota w dowolny sposób kształtować nastój w swoim wnętrzu.


Oferujemy Państwu kilkadziesiąt kolorów tkanin oraz możliwość wykonania rolet duo zarówno w systemie wolnowiszącym jak i w kasecie o wysokości 70 mm i 90 mm.


Jeżeli cenią sobie Państwo nowoczesność oraz wyszukany styl, to rolety duo są idealnym rozwiązaniem dla Państwa.

rolety wrocaw duo 11

  • Foto_3116_impresja_mini_lux
  • Foto_3119_impresja_mini_lux
  • rolety_wrocław_duo_10
  • rolety_wrocław_duo_11
  • rolety_wrocław_duo_13
  • rolety_wrocław_duo_15
  • rolety_wrocław_duo_3
  • rolety_wrocław_duo_4
  • rolety_wrocław_duo_5
  • rolety_wrocław_duo_7

 

 

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych? Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
Nabycińska 19,
(lokal 413A/III piętro)
53-677 Wrocław
Slider
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych?
Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
Nabycińska 19,
(lokal 413A/III piętro)
53-677 Wrocław
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
Slider

KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo,

niniejszym informujemy, że w tym bogatym w  wyzwania okresie możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie naszego zespołu. Staramy się dostosować do obecnej sytuacji i opracowywać właściwe rozwiązania.

Nasza praca, na chwilę obecną, przebiega bez zakłóceń.

Systemy informatyczne naszych Partnerów Handlowych działają stabilnie i pozwalają realizować Państwa zlecenia bez żadnych opóźnień.

Nasze biuro jest dostępne dla Państwa w dni robocze w godzinach 10:00-16:00. Wprawdzie sytuacja zmusza nas do zredukowania ilości spotkań, ale jeśli będziecie Państwo potrzebowali, stawimy się na każde spotkanie z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności, dlatego też prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Z dzisiejszego punktu widzenia nasi Dostawcy nie przewidują problemów z dostępnością towaru ani opóźnień w dostawach. Tak pozostanie o ile sytuacja będzie wracała do normy w czasie kilku tygodni.

Chcielibyśmy przejść razem z Państwem przez obecny kryzysowy okres i również w tej sytuacji udowodnić, że oferujemy dla Państwa najlepsze dostępne wsparcie. Dlatego zachęcamy do bieżącego kontaktu z nami za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie.

Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, będziemy Państwa informować.

Życzymy Państwu zdrowia i odporności oraz aby trudności trwały jak najkrócej!

Sylwia Kunicka

Kamila Piekarska