Rolety przeciwsłoneczne na wymiar we Wrocławiu

Okna są nieodłącznym elementem każdego wnętrza, warto więc zadbać o ich odpowiednią oprawę. Pełnią funkcję dekoracyjną oraz chronią naszą intymność. Widoczne z ulicy, są wizytówką domu, dlatego tak ważny jest ich wygląd. Rolety proponowane przez wrocławską firmę Lazard sprawią, że nasze okna będą przykuwać uwagę gości i przechodniów. Rolety już dawno zdobyły popularność wśród osłon okiennych. Biorąc pod uwagę szeroką ofertę rynku zapewne znajdziemy takie rolety, które będą spełniać nasze oczekiwania.

 

Dlaczego warto wybrać rolety na wymiar firmy Lazard z Wrocławia

Lazard posiada w swojej ofercie wiele modeli rolet przeciwsłonecznych. Wszystkie osłony okienne są wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta. Kolekcje tkanin charakteryzują się bardzo szeroką gamą kolorystyczną, która pozwala dobrać roletę do wnętrza w zależności od jej przeznaczenia. Najbardziej klasycznym wariantem są rolety wolnowiszące, ponieważ ten typ osłon okiennych sprawdza się w przypadku konieczności zacienienia przeszkleń wielkogabarytowych i znajduje zastosowanie np. w pomieszczeniach biurowych. Dla wnętrz zlokalizowanych na poddaszu dedykowane są rolety do okien dachowych. Innym niewątpliwie funkcjonalnym rozwiązaniem są rolety w kasecie montowane do skrzydła okiennego, pozwalające na płynną regulację natężenia wpadającego światła.

 

Rolety z gwarancją jakości

Lazard na tle konkurencji wyróżnia się jakością, precyzją i dokładnością wykonywanych usług. Korzystamy z materiałów tylko najwyższej jakości. Współpracujemy z głównymi producentami wyrobów przeciwsłonecznych w Polsce i na świecie, a nasze bogate doświadczenie poparte jest licznymi realizacjami, pozytywnymi opiniami oraz referencjami naszych Klientów.

 

 
Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi rodzajami rolet:

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź nasz punkt sprzedaży we Wrocławiu.

 

  • rolety_wrocław_2
  • rolety_wrocław_rollo
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
stopka
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych? Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
ul. Nabycińska 19
(lokal 210/I piętro)
53-677 Wrocław
stopka
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych?
Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
ul. Nabycińska 19
(lokal 210/I piętro)
53-677 Wrocław
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: perfekcyjneStrony.pl