Refleksole przeciwsłoneczne na wymiar od Lazard we Wrocławiu

Refleksole to wielkogabarytowe rolety tkaninowe przeznaczone do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz fasady. Są one stosowane do przesłaniania pionowych przeszkleń. Wykorzystanie Refleksoli przyczynia się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynku. Bogata oferta tkanin o różnych strukturach i wielu kolorach oraz opcja lakierowania konstrukcji aluminiowej, pozwalają na wprowadzenie estetycznego akcentu na obiekcie. Specjalistyczne tkaniny z włókien poliestrowych, dzięki swoim właściwościom, gwarantują skuteczną barierę termiczną dla wpadającego do pomieszczenia światła, tłumią kontrasty, a jednocześnie nie ograniczają widoczności na zewnątrz. Wszystkie systemy rolet typu Refleksol dostępne są z napędem ręcznym lub elektrycznym. Możliwość zastosowania automatyki pogodowej zabezpiecza Refleksole zamontowane na fasadzie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź nasz punkt sprzedaży we Wrocławiu.


© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
stopka
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych? Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
ul. Nabycińska 19
(lokal 210/I piętro)
53-677 Wrocław
stopka
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych?
Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
ul. Nabycińska 19
(lokal 210/I piętro)
53-677 Wrocław
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: perfekcyjneStrony.pl