3.jpg40.jpg98.jpgzaluzje50mm.jpg

O NAS

 

LAZARD Systemy Przeciwsłoneczne Wrocław to duży wybór produktów, skrojony na potrzeby każdego klienta. Na naszą ofertę składają się: żaluzje, plisy, rolety, żaluzje drewniane, zasłony panelowe, łamacze światła, markizy, moskitiery, rolety rzymskie, refleksole i żaluzje fasadowe. 

 

Proponujemy nowoczesne i dekoracyjne osłony okienne, które stylistycznie dopasowane do każdego wnętrza nadają mu wyjątkowy charakter. Nasze produkty chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem, umożliwiają pożądane zaciemnienie, a bogactwo wzorów i szeroka paleta kolorów sprawiają, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie w naszej ofercie satysfakcjonujące dla siebie rozwiązanie. 

 

Współpracujemy z wiodącymi w Polsce i na świecie producentami systemów przeciwsłonecznych, co gwarantuje staranność i dbałość o szczegóły oraz wysoką jakość proponowanych rozwiązań. 

 

LAZARD Systemy Przeciwsłoneczne Wrocław tworzy zespół ludzi, który z pasją i profesjonalnie potrafi zadbać o to, aby styl życia i potrzeby klientów stały się fundamentem tworzonych przez nas projektów. 

 

Aranżacje okien realizujemy kompleksowo - od pomiarów u Klienta i porad w doborze odpowiednich tkanin - po montaż wybranego produktu.

 

Lazard Wrocław to rolety i żaluzje na miarę Twoich marzeń!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.