Okiennice wewnętrzne drewniane na wymiar

Drewniane okiennice wewnętrzne mogą być wyposażone w stałe lub obracane lamele. Nadają one wnętrzu wysublimowanej elegancji, indywidualności oraz luksusu na najwyższym poziomie. Dzięki wielu możliwościom można jednocześnie kreować intymny nastrój i regulować oświetlenie. Okiennice wewnętrzne wykonywane są m.in. z drewna lipowego, kompozytowego i cedrowego oraz posiadają własną kolekcję kolorów z 50 nowoczesnymi barwami kryjącymi i bejcami.

Farby kryjące sięgają od śnieżnobiałej do kremowej i szarej. Jasne kolory służą wzmocnieniu efektu natężenia wpadającego światła, ciemny kolor podkreśla panującą w pomieszczeniu atmosferę. Zakładając okiennice można według własnego upodobania regulować ilość światła docierającego do wnętrza. Można nie tylko otwierać skrzydła, przesuwać je, ale także zmieniać kąt ustawienia lameli. Dzięki wyborowi różnorodnych kolorów, szerokości lamel i sposobów ich poruszania sami zdecydują Państwo o aranżacji wnętrza i jego wystroju. Są funkcjonalne i łatwe w pielęgnacji.

Okiennice wewnętrzne znakomicie pasują do prostych okien i drzwi, oraz do okien o nietypowym kształcie. Dzięki temu, że okiennice wewnętrzne są wielokrotnie lakierowane lakierem odpornym na wilgoć i promienie UV nie odkształcają i nie odbarwiają się. Mogą być zatem instalowane pomieszczeniach o znacznym stopniu wilgotności.

okiennice wewnętrzne wrocław 41

 
 • 04-630x500_główna_
 • Okiennice 1
 • l_177_
 • okiennice_wewnętrzne_wrocław_05
 • okiennice_wewnętrzne_wrocław_07
 • okiennice_wewnętrzne_wrocław_18
 • okiennice_wewnętrzne_wrocław_32
 • okiennice_wewnętrzne_wrocław_34
 • okiennice_wewnętrzne_wrocław_41
 • okiennice_wewnętrzne_wrocław_45
 • okiennice_wewnętrzne_wrocław_48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych? Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
Nabycińska 19,
(lokal 413A/III piętro)
53-677 Wrocław
Slider
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych?
Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
Nabycińska 19,
(lokal 413A/III piętro)
53-677 Wrocław
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
Slider

KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo,

niniejszym informujemy, że w tym bogatym w  wyzwania okresie możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie naszego zespołu. Staramy się dostosować do obecnej sytuacji i opracowywać właściwe rozwiązania.

Nasza praca, na chwilę obecną, przebiega bez zakłóceń.

Systemy informatyczne naszych Partnerów Handlowych działają stabilnie i pozwalają realizować Państwa zlecenia bez żadnych opóźnień.

Nasze biuro jest dostępne dla Państwa w dni robocze w godzinach 10:00-16:00. Wprawdzie sytuacja zmusza nas do zredukowania ilości spotkań, ale jeśli będziecie Państwo potrzebowali, stawimy się na każde spotkanie z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności, dlatego też prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Z dzisiejszego punktu widzenia nasi Dostawcy nie przewidują problemów z dostępnością towaru ani opóźnień w dostawach. Tak pozostanie o ile sytuacja będzie wracała do normy w czasie kilku tygodni.

Chcielibyśmy przejść razem z Państwem przez obecny kryzysowy okres i również w tej sytuacji udowodnić, że oferujemy dla Państwa najlepsze dostępne wsparcie. Dlatego zachęcamy do bieżącego kontaktu z nami za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie.

Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, będziemy Państwa informować.

Życzymy Państwu zdrowia i odporności oraz aby trudności trwały jak najkrócej!

Sylwia Kunicka

Kamila Piekarska