Markizy do okien pionowych na wymiar

Pionowe 01 Markiza VMZ Z Wave
Typ VMZ

Markiza wyposażona jest w prowadnice, które są elementem nośnym markizy.

Markiza dostępna jest w trzech wersjach sterowania:

 1. Manual: obsługiwana ręcznie lub za pomocą drążka
 2. Z-Wave: zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 15VDC) i sterowana za pomocą pilota lub przełącznika naściennego
  w bezprzewodowym systemie Z-Wave
 3. Solar: zasilana z akumulatorów solarnych i sterowana za pomocą pilota. Może być sterowana w jednym z trzech trybów: automatycznym (samoczynne rozwijanie i zwijanie markizy w zależności od stopnia nasłonecznienia),
  półautomatycznym (samoczynne rozwijanie, zwijanie za pomocą pilota), obsługa za pomocą dołączonego w zestawie pilota. Markiza Solar jest zasilana z pakietu akumulatorów 15VDC zabudowanych w jej obudowie. Akumulatory są doładowywane przez panel solarny.

Pionowe 01 Markiza VMZ Z Wave
Typ VMB-markizoleta

Połączenie markizy i rolety. Posiada specjalnie odchylaną belkę, która po uruchomieniu tworzy mały daszek nad częścią okna. Takie rozwiązanie pozwala na łatwy dostęp do parapetu.

Markiza dostępna jest w dwóch wersjach radiowych:

 1. Solar: zasilana z akumulatorów solarnych i sterowana za pomocą pilota. Może być sterowana w jednym z trzech trybów: automatycznym (samoczynne rozwijanie i zwijanie markizy w zależności od stopnia nasłonecznienia), półautomatycznym (samoczynne rozwijanie, zwijanie za pomocą pilota), obsługa za pomocą dołączonego w zestawie pilota.
  Markiza Solar jest zasilana z pakietu akumulatorów 15VDC zabudowanych w jej obudowie. Akumulatory są doładowywane przez panel solarny.
 2. Z-Wave: zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 15VDC) i sterowana za pomocą pilota lub przełącznika naściennego w bezprzewodowym systemie Z-Wave
 
Jeśli masz pytania dotyczące naszego produktu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź nasz punkt sprzedaży we Wrocławiu.
 

VMZ, VMB GRUPA I
materiał z 10% prześwitem

VMZ, VMB GRUPA II
materiał z 1% prześwitem

VMZ, VMB GRUPA III
materiał z 6% prześwitem

VMB GRUPA IV
materiał z 0% prześwitem


 • VMZ_22
 • vmz_02
 • vmz_03
 • vmz_10
 • vmz_11
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja: perfekcyjneStrony.pl
stopka
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych? Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
ul. Nabycińska 19
(lokal 210/I piętro)
53-677 Wrocław
stopka
Potrzebujesz rolet, markiz, systemów przeciwsłonecznych?
Zapraszamy do kontaktu! Nasi projektanci i doradcy są do Państwa dyspozycji.
adres
Lazard Wrocław
ul. Nabycińska 19
(lokal 210/I piętro)
53-677 Wrocław
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: perfekcyjneStrony.pl