3.jpg40.jpg98.jpgzaluzje50mm.jpg

SYSTEMY VERANDA

2 System Veranda ze względu na możliwość pracy w pozycji poziomej idealnie nadaje się do zasłaniania świetlików, pochyłych powierzchni dachów i ogrodów zimowych.
System przewidziany do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wytrzymała konstrukcja aluminiowa oraz zastosowanie najwyższej klasy tkanin, gwarantują trwałość rolet typu Veranda. Dzięki połączeniu PCV i poliestru materiały są łatwe do utrzymania w czystości oraz odporne na działanie promieniowania UV.
Wbudowany system naciągu utrzymuje napięcie tkaniny nawet na dużych powierzchniach.
Verandy mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie z możliwością zastosowania pełnej automatyki pogodowej.

Rodzaje systemów:
System Veranda 206 wyróżnia fakt, że jest wyposażony w dwie kasety i dwie rury nawojowe. Dzięki temu mogą być zastosowane równocześnie dwa rodzaje materiałów o różnych właściwościach. Gdy rozwiniemy tkaninę typu black - out uzyskujemy efekt pełnego zaciemnienia pomieszczenia. Przy rozwiniętym materiale o większym stopniu przezierności zapewniona jest optymalna ochrona przeciwsłoneczna oraz widoczność na zewnątrz. Jest to produkt przeznaczony do wewnątrz pomieszczeń.
Veranda S charakteryzuje się możliwością przesłonięcia nieregularnych kształtów przeszkleń jak trójkąty lub trapezy symetryczne.
System Veranda FTS polecamy do bardzo dużych powierzchni zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Prawidłowe i bezawaryjne funkcjonowanie Verandy zapewniają dwa silniki z wbudowanymi czujnikami przeciążeniowymi. Napędy współpracują ze sobą utrzymując ciągłe napięcie tkaniny.

 


                          Veranda 206 wrocław