3.jpg40.jpg98.jpgzaluzje50mm.jpg

ITALIA KASETOWA

Italia kasetowa to markiza bardzo chętnie wybierana spośród markiz nadokienno-balkonowych, ponieważ ze względu na osłonę tkaniny, którą stanowi elegancka kaseta, markizę tę można montować na powierzchniach nieosłoniętych bez obawy o zniszczenie poszycia spowodowane deszczem czy śniegiem.

Italia kasetowa, podobnie jak zwykła Italia, posiada opuszczane, aluminiowe ramiona wyposażone w sprężynę, która sprawia, że tkanina markizowa jest cały czas napięta, a ramiona nie składają się pod naporem wiatru.

Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dzięki czemu Italia kasetowa może być mocowana nawet tam, gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej.

Lekka konstrukcja markizy sprawia, że montaż jest niezwykle prosty.

Cała konstrukcja jest lakierowana techniką proszkową, co dodatkowo zabezpiecza ją przed wpływem czynników atmosferycznych.

Dostępnych jest ponad 100 wzorów różnych tkanin, z których mogą Państwo wybrać tę najbardziej odpowiadającą Waszym gustom. Natomiast konstrukcja markizy jest w klasycznym białym kolorze odpowiadającym RAL 9010.

Konstrukcja markizy Italia kasetowa:

 

 

 

Uchwyt mocujący

 

Belka przednia z ramieniem

 

Konstrukcja nośna

 

Dostępne kolory konstrukcji:

UWAGA! Kolory elementów lakierowanych proszkowo oraz elementów PVC dobrano w taki sposób, aby uzyskać jak najlepszą zgodność ze wzorcem kolorystycznym palety RAL. Ze względów technologicznych dopuszczalne są różnice w odcieniach kolorów, które nie mogą być podstawą do reklamacji.

Sposoby montażu markizy Italia kasetowa: