3.jpg40.jpg98.jpgzaluzje50mm.jpg

REFLEKSOL 90

Refleksol R90 jest roletą materiałową służącą do zaciemniania pomieszczeń, montowaną na zewnątrz lub wewnątrz obiektu. System R90 zapewnia poprawę warunków temperaturowych wewnątrz obiektu, nie ograniczając tym samym widoku na zewnątrz.

W zależności od uwarunkowań technicznych lub wymagań klienta można zastosować pięć rodzaji prowadnic. Na zewnątrz: prowadnice GC20, GC30, G31 i linkę, do wewnątrz prowadnice G80. Prowadnice G80 z odpowiednio dobraną tkaniną typu Black-Out, może całkowicie zaciemnić pomieszczenie (np. sale konferencyjne, teatralne itp.).

Zaletą Refleksola R90 jest łatwość dostępu do wnętrza kasety przez zastosowanie z przodu pokrywy rewizyjnej, co w przyszłości umożliwia modernizację lub wymianę podzespołów. Do systemu R90 stosuje się napęd ręczny lub silnikowy z możliwością dołączenia automatyki pogodowej i grupowego sterowania roletami.

Refleksol 90 to odpowiednie rozwiązanie tam, gdzie kaseta systemu 103 może wydawać się zbyt duża. W zależności od dobranej konfiguracji może być wyposażony w profile przeciwwietrzne ANTYWIND, system napięcia tkaniny LOCK estetyczne linki z naciągiem lub funkcję pełnego zaciemnienia (wyłącznie do stosowania wewnątrz). System LOCK występuje wyłącznie z silnikiem.

 

Napęd elektryczny – konfiguracje

NAZWA NAPĘDU

STEROWANIE

Silnik Axis (mechaniczne krańcówki)

Przełącznik obrotowy

Silnik Ratio (wbudowany odbiornik zdalnego sterowania radiowego)

Pilot 1, 4, 6 kanałowy