3.jpg40.jpg98.jpgzaluzje50mm.jpg

REFLEKSOL 76 i 76 LOCK

Refleksol 76 jest to roleta materiałowa służąca do zaciemnienia pomieszczeń. Roleta montowana na zewnątrz wpływa na redukcję ciepła słonecznego, przedostającego się przez okno, co w efekcie umożliwia oszczędność energii potrzebnej na klimatyzowanie pomieszczeń. Jest to system "naturalnej klimatyzacji" coraz bardziej popularny na całym świecie.

W zależności od uwarunkowań technicznych lub wymagań klienta można zastosować trzy rodzaje prowadnic. Na zewnątrz: prowadnice G31 i linkę, do wewnątrz prowadnice G80.

Zaletą rolety Refleksol są niewielkie wymiary kasety, która osłania tkaninę nadając rolecie estetyczny wygląd. Bogata oferta tkanin sprawia, że roleta spełnia również istotną rolę elementu dekoracyjnego.

Rolety Refleksol 76 produkowane są z napędem ręcznym (korba lub korba z przelotką przy montażu zewnętrznym) lub elektrycznym - silnik sterowany pilotem lub za pomocą przełącznika mechanicznego. Rolety można sterować również grupowo.

Różnica pomiędzy Refleksolem 76 a 76 Lock polega przede wszystkim na tym, iż w przypadku systemu Lock tkanina jest naprężona zaraz po jej rozwinięciu i automatycznym zablokowaniu belki dolnej co daje większy komfort użytkowania nawet podczas porywistego wiatru. Poza tym prowadnica G50 dzięki tzw. płetwie ogranicza przenikanie promieni słonecznych pomiędzy tkaniną a prowadnicą.

Konfiguracje napędu elektrycznego

NAZWA NAPĘDU

STEROWANIE

Silnik Axis (mechaniczne krańcówki)

Przełącznik obrotowy

Silnik Ratio (wbudowany odbiornik zdalnego sterowania radiowego)

Pilot 1, 4, 6 kanałowy

refleksol wrocław 76 84 refleksol wrocław 76 min
  refleksol 76 wrocław