3.jpg40.jpg98.jpgzaluzje50mm.jpg

JAMAICA

Jamaica to markiza ciesząca się największym powodzeniem wśród markiz otwartych czyli nie posiadających kasety. Jest niezwykle elegancka, przez co dodaje uroku każdemu tarasowi, na którym jest zastosowana. Wybierają ją nie tylko właściciele domów lecz również Klienci instytucjonalni, ponieważ pomimo zaliczenia jej do markiz otwartych, Jamaica może być montowana w każdych warunkach, a jej tkanina zawsze pozostanie osłonięta dzięki występującemu opcjonalnie daszkowi. 
Dzięki zamocowaniu ramion na aluminiowych uchwytach o specjalnej konstrukcji wykonanych metodą obróbki numerycznej oraz zastosowaniu łańcuchów Fleyer’a w przegubach ramion, Jamaica jest markizą gwarantującą bezawaryjne, wieloletnie działanie w warunkach intensywnego użytkowania. Centralna podpora rury nawojowej stosowana w markizach o dużej powierzchni sprawia, że tkanina markizowa jest zawsze równomiernie napięta, co ma ogromy wpływ na estetykę produktu. Istnieje możliwość zastosowania ramion krzyżowych. Konstrukcja markizy lakierowana jest w 5 kolorach techniką proszkową będącą dodatkowym zabezpieczeniem przed korozją. Są to: biały – odpowiednik RAL 9010, beżowy – RAL 1015, brązowy – RAL 8016, grafitowy - RAL7021  oraz niezwykle popularny srebrny RAL 9006 z elementami grafitu – RAL 7021. Dostępnych jest ponad 100 wzorów poszyć wśród których znajdują się poszycia jednobarwne bądź też w fantazyjne pasy.

* W przypadku zastosowania tkaniny typu Plain wysięg tylko do 2,6 m
** W przypadku zastosowania tkaniny typu Sun Tech 420 wysięg tylko do 2,6 m, a szerokość max to 4,0 m

Konstrukcja markizy Jamaica:

 

 

 

Belka przednia

 

Przegub ramienia

 

Konstrukcja nośna

 

Dostępne kolory konstrukcji:

UWAGA! Kolory elementów lakierowanych proszkowo oraz elementów PVC dobrano w taki sposób, aby uzyskać jak najlepszą zgodność ze wzorcem kolorystycznym palety RAL. Ze względów technologicznych dopuszczalne są różnice w odcieniach kolorów, które nie mogą być podstawą do reklamacji.

Sposoby montażu markizy Jamaica: