3.jpg40.jpg98.jpgzaluzje50mm.jpg

ITALIA

Italia – markiza o lekkiej konstrukcji. Idealnie nadaje się do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, niedużych tarasów i werand. Oprócz funkcji praktycznej posiada również dodatkowe walory estetyczne, ponieważ powierzchnie przesłonięte tą markizą prezentują się niezwykle efektownie.

Opuszczane, aluminiowe ramiona wyposażono w sprężynę, która sprawia, że tkanina markizowa jest cały czas napięta, a ramiona nie składają się pod naporem wiatru.

Kolejną zaletą Italii jest to, że ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dzięki czemu Italia może być mocowana nawet tam, gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej.

Cała konstrukcja jest lakierowana techniką proszkową, co dodatkowo zabezpiecza ją przed wpływem czynników atmosferycznych.

Kolor konstrukcji to biały odpowiednik RAL 9010, natomiast mają Państwo do wyboru ponad 100 wzorów poszyć, dzięki którym Państwa fasada bądź balkon nabiorą niepowtarzalnego charakteru.

Konstrukcja markizy Italia:

 

 

 

Belka przednia

 

Ramiona

 

Konstrukcja nośna

 

Dostępne kolory konstrukcji:

UWAGA! Kolory elementów lakierowanych proszkowo oraz elementów PVC dobrano w taki sposób, aby uzyskać jak najlepszą zgodność ze wzorcem kolorystycznym palety RAL. Ze względów technologicznych dopuszczalne są różnice w odcieniach kolorów, które nie mogą być podstawą do reklamacji.

Sposoby montażu markizy Italia: