3.jpg40.jpg98.jpgzaluzje50mm.jpg

AUSTRALIA

Markiza Australia charakteryzuje się prostą, a jednocześnie mocną, stabilną konstrukcją dlatego bardzo chętnie jest stosowana nie tylko na tarasach o dużej powierzchni, ale również jako element osłonowo-dekoracyjny w restauracjach, kawiarniach czy sklepach. Co niezwykle istotne, w przypadku markizy Australia tkanina markizowa jest dobrze napięta nawet przy dużych szerokościach wyrobu, ponieważ ugięcie rury mogące mieć wpływ na naprężenie poszycia redukuje centralna podpora rury nawojowej. Cała konstrukcja markizy opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów i czyni markizę bardzo łatwą w montażu. 
Wszystkie elementy markizy wykonane są z niezwykłą precyzją, co gwarantuje niezawodność działania Australii przez wiele lat. Uchwyty ramion wykonano techniką odlewu ciśnieniowego, a w przegubach zastosowano wielopłytkowe,  trwałe łańcuchy Fleyer’a.  W przypadku markizy Australia można zastosować ramiona krzyżowe, które sprawdzają się w sytuacjach gdy powierzchnia, którą chcemy przesłonić ma większą długość niż szerokość. Pomimo swej prostoty Australia zaskakuje mnogością kolorów konstrukcji. Do wyboru mamy biel, beż, brąz, grafit czy też połączenie srebra i grafitu. W przypadku tkaniny markizowej możemy zaoferować Państwu ponad 100 wzorów poszyć.

Konstrukcja markizy Australia:

 

 

 

Belka przednia

 

Przegub ramienia

 

Ramiona krzyżowe

 

Dostępne kolory konstrukcji:

UWAGA! Kolory elementów lakierowanych proszkowo oraz elementów PVC dobrano w taki sposób, aby uzyskać jak najlepszą zgodność ze wzorcem kolorystycznym palety RAL. Ze względów technologicznych dopuszczalne są różnice w odcieniach kolorów, które nie mogą być podstawą do reklamacji.